ART / Oil paintings / Oil painting 13955006
nr 1395 5006
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Filiph Jakobsson (b. 1988), Sweden. "Green bowl". Signed. Olja på papper, ca 20x35 cm, outer dimensions including frame: 22x37 cm,
OIL PAINTING, "Green bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm
Filiph Jakobsson, Swedish painter born 1988.
700
SEK 700
Monday May 3 2021
at 20:52:04
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)